Technológie vírivých vaní Villeroy&Boch

Tak, ako by ste od Villeroy&Boch očakávali, série SP- a SR- sú navrhnuté tak, aby boli najmodernejšími z radu kúpeľov zo všetkých, ktoré sú na trhu k dispozícií. Práve preto prinášame unikátnu inováciu: techológiu JetPak™.
Táto technológia je chránená patentmi a oproti iným dizajnom kúpeľov sa pýši významnými technickými prednosťami.

Úspora energie

Vírivky Villeroy & Boch sú energeticky najúspornejšie vírivky na svete. "EnergySave" systém izoluje vírivku a pomáha jej čo najviac zabrániť úniku tepla. S JetPak™ technológiou je teplo recyklované vo vnútri vírivky pretože všetky vodoinštalačné potrubia zostávajú ponorené v teplej vode. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch spĺňa prísne energetické pokyny kalifornskej energetickej komisie (CEC). S vírivkou Villeroy & Boch ušetríte niekoľko násobne viac peňazí o proti ostatným.


Kvalita, ktorá Vás prekvapí

1. EnduraBase ™ : je prvotriedny a najlepšie navrhnutý základ vírivky odolný poveternostným vplyvom. Tento lisovaný ABS základ znižuje hluk a vibrácie, a je vyrobený z robustných a trvanlivých syntetických materiálov. EnduraBase ™ taktiež v sebe ukrýva 3 tunely cez ktoré je možné vedenie elektických káblov a zasúvací vonkajší výpustný ventil na vodu.

2. EnduraBeam ™
: Vstrekované lisované Z-nosné komponenty spájajú základňu, škrupinu a skrinku do tvaru integrovanej nosnej konštrukcie nenapodobiteľnej presnosti a pevnosti.

3. EnduraSupports ™
: Na základňu sme pridali podporu vysoko zaťažovaných plôch pre posilnenie celkovej integrity vírivky. Tento proces značným spôsobom zlepšuje štruktúru priestoru pre ovládanie a pre oblasť sedenia vo vírivkach.

4. EnduraShell ™
: Každá škrupina sa skladá z 3-vrstvového systému zaisťujúcu extra pevnosť a stabilitu. Vyrábame ju z akrylovej živice odolnej UV žiareniu, odolnej ABS vrstvy proti nárazu, hutný stužovač a tým garantujeme, že naše vírivky majú dlhú životnosť, odolávajú poveternostným vplyvom a sú pohodlné.

5. EnduraWood ™
: Je robustný a atraktívny. Naše materiály pre výrobu skrinky sú dekorované vzorom štruktúry dreva, sú z UV odolného plastu bez potreby údržby.

 
2017 Villeroy&Boch - Všetky práva vyhradené
Created by Geoorgee